Diensten
De kerkdiensten zijn de hartslag van ons gemeenteleven. Aanvang van de diensten: elke zondag ’s morgens om 9.30 uur en ’s middags om 16.30 uur. Verder zijn er diensten op eerste Kerstdag, er is een jaarwisselingdienst, op Goede Vrijdag, op Hemelvaartsdag en op bid- en dankdag.

Een aantal malen per jaar wordt er na de dienst met elkaar koffie gedronken. Met Pasen wordt er een gezamenlijke maaltijd gehouden, georganiseerd door de activiteitencommissie.

In overleg en in samenspraak met de basisscholen en de andere kerken wordt er in februari/maart een schoolkerkdienst gehouden, waarbij een thema dat in de week ervoor op de basisscholen is behandeld, centraal staat.

Tijdens elke ochtenddienst is er kinderdienst voor de kinderen uit groep 1 t/m 3 en oppas voor de kleinsten. De kinderen uit groep 4 t/m 6 hebben elke tweede en vierde zondag van de maand kinderdienst.

Informatie over de komende diensten:




26 jan - 9:30 uurDs. J. Weij (kerk-school-gezin dienst)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, actueel doel
Oppas:Esther de Vries, Marielle Aantjes, Aniek de Jager
Kinderdienst groep 1-3:Wilko/Samantha (Simson)
Kinderdienst groep 4-7:Annemiek (Simson)
Beamer:Thomas Deelen
Lezing:Ministry door Marianne en Rinske
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
26 jan - 16:30 uurDs. A.W. Vos (Ede)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Koster:Pascal de Vries
Beamer:Marco Speksnijder
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld (ivm D-sire diensten)
  
26 jan - 16:30 uurDs. A.W. Vos (Ede)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Koster:Pascal de Vries
Beamer:Marco Speksnijder
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld (ivm D-sire diensten)
  
02 feb - 9:30 uurBr. Thon Koning (leesdienst)
Ouderling van dienst:Eline Mulder
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, Pensioenvoorziening predikanten
Oppas:Cornelieke Deelen, Tom Nederveen
Kinderdienst groep 1-3:Jeanette/Saskia (Ruth en Noömi)
Beamer:Paul van der Aa
Welkom:Ria van de Wetering
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
02 feb - 16:30 uurDs. J. Trommel (Alphen aan de Rijn)
Ouderling van dienst:Eline Mulder
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Locatie:De bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
09 feb - 9:30 uurZr. A.E. Lorein (Kampen)
Ouderling van dienst:André van Aken
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Sizanani
Oppas:Michelle Nederveen, Tessa Speksnijder
Kinderdienst groep 1-3: Corry/ Maartje (Ruth en Boaz)
Kinderdienst groep 4-7:Marlies (Ruth en Boaz)
Beamer:Marijn Schoon
Welkom:Joke Mak
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
09 feb - 16:30 uurDs. P. van de Velde (Leidsche Rijn)
Ouderling van dienst:André van Aken
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Locatie:De bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
16 feb - 9:30 uurDs. J. Weij
Ouderling van dienst:Janna Sterrenburg
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Ben Sterrenburg
Collecten:Kerk, Pensioenvoorziening predikanten
Oppas:Josine Klop, Jasmijn Sterrenburg
Kinderdienst groep 1-3:Wilko/ Samantha (Samuel wordt geroepen)
Beamer:Marco Speksnijder
Welkom:Annelies de Jager
Lezing:Ministry door William en Elizabeth
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
16 feb - 16:30 uurDs. P. Kleingeld (Oegstgeest)
Ouderling van dienst:Janna Sterrenburg
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Locatie:De bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
23 feb - 9:30 uurDs. J. Weij
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Activiteiten commissie
Oppas:Charlotte Vogel, Lieke Kuijvenhoven, Lars Nederveen
Kinderdienst groep 1-3:Ilse/Michelle (Koning Saul)
Kinderdienst groep 4-7:Annemiek (Koning Saul)
Beamer:Sander Vogel
Welkom:Ingrid de Koning
Lezing:Ministry door Marianne en Karel
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
23 feb - 16:30 uurKandidaat J. Bosman (Utrecht)
Ouderling van dienst:Jan van Houwelingen
Diaken van dienst:Jan de Deugd
Locatie:De bron, Maasstraat 1, Hardinxveld
  
01 mrt - 9:30 uurDs. J. Weij (Heilig Avondmaal)
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:Henriette de Deugd
Koster:Marcel de Winter
Organist:Karel Mak
Collecten:Kerk, Pastoraal Diaconaal Centrum de herberg.
Oppas:Mirjam de Vries, Janneke de Rooij, Veerle Weggeman
Kinderdienst groep 1-3:Jeanette/Saskia(Het echte geluk)
Beamer:Thomas Deelen
Lezing:Ministry door Karel en Esmee
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld
  
01 mrt - 16:30 uurDs. J. Weij
Ouderling van dienst:Leo den Dikken
Diaken van dienst:Janneke de Ruiter
Koster:Pascal de Vries
Beamer:Thomas Deelen
Locatie:De Parel - Talmastraat 9, Hardinxveld (ivm B-loft)